Piše: Andrea Kaić
Učenik 4. b razreda Oliver Brdar učenik je naše škole te ponosno stoji na prvom mjestu u županijskom natjecanju iz matematike, a u tome mu je pomogla učiteljica Nataliju Cuculić. Nadamo se da mu je ovo bilo nadahnuće da još vježba i trudi se u matematici i drugim predmetima kako bi ostvario odlične rezultate. Dječak Oliver otkrio nam je tajnu uspjeha.
Puno sam vježbao s tatom te mi je učiteljica dala pitanja za ponavljanje i imao sam veliku podršku učiteljice Natalije. Bio sam ponosan što sam prvi na županijskom natjecanju, no zapravo sam vijest čuo iznenadno kada me učiteljica nazvala i rekla da sam osvojio 1. mjesto. Sreća mi se odmah podignula i bio sam spreman za nove pobjede. Predlažem da se i moji prijatelji okušaju jer mislim da moraju isprobati i upustiti se u ovo iskustvo. Jedva čekam kada budem bio peti razred jer ću tada moći sudjelovati i na državnom natjecanju. Najveća podrška bili su mi učiteljica i tata. Zahvalan sam tati što je vježbao sa mnom.
Oliveru, najboljem matematičaru u kategoriji 4. razreda u županiji, od srca čestitamo i nadamo se da će se iduće godine plasirati na državno natjecanje!