Božićni sajam
Autor: Silvana Kopajtić Zurak, 11. 2. 2016.

Božićni sajam 2015.

Božićni sajam

Ove školske godine blagdane smo obilježili na nešto drugačiji način, Božićnim sajmom.

Tog utorka, 22. prosinca 2016. u poslijepodnevnim satima učenici su izložili svoje radove. Bilo je tu ukrasa za bor, čestitki, sapuna, prekrasnih predmeta od školjaka. Neki su štandovi bili poput čarolije, fini, bijeli… Bez daha nas je ostavio štand osmih razreda, ali po svom uređenju i ljepoti nisu zaostajali ni štandovi prvaša, drugaša i svih ostalih razreda. Osobito je bio upečatljiv štand produženog boravka.

I ovaj put dokazali smo da znamo matematički razmišljati. Učenici , članovi dodatne grupe iz matematike, izložili su lijepe kalendare baš za svačiji džep. Kalendare su sami izrađivali, napomenimo i to da su svi izloženi predmeti na sajmu bili tjednima rađeni u školi. U svaku je čestitku utkano puno znanja, vještine i ljubavi.

Tijekom sajma na video zidu mogla su se pratiti događanja iz godine na izmaku.

Billo je tu i Božićnih pjesama i scenskih nastupa i radionica. Svatko je pronašao nešto za sebe.

Sigurno će ovakvo druženje učenika, učitelja, roditelja ostati u lijepom sjećanju do idućeg Božića pa i dalje.

Rea Matijašević Puhar  5.raz.